Najczęściej zadawane pytania na które odpowiadam.

Pytania & Odpowiedzi

Czy posiadasz wolny termin?

Żeby mieć pewność i większy wybór terminu najlepiej jest go zająć na dwa lata do przodu. Obecnie najgorętsze terminy są od miesiąca kwietnia do października.

Czy przyjeżdżasz z własnym sprzętem?

Tak, zawsze przywożę ze sobą wszystko, czego potrzeba do zagrania dobrej imprezy.

Jak długo grasz?

Tak długo jak bawią się Wasi goście! Standardowo przyjęło się, że wesele impreza okolicznościowa nie trwa dłużej jak 12 godzin ale często zdążają się dłuższe wesela.

Jak długo trwają przerwy między tańcami, czy jest wtedy leci jakaś muzyka?

W przerwie zawsze odtwarzana jest nastrojowa i przebojowa muzyka w stylu radia ZŁOTE PRZEBOJE. Ich długość dostosowuję do kondycji i chęci bawiących się.W trakcie trwania przerw ZAWSZE jest odtwarzana spokojna stonowana muzyka. Przerwy trwają maksymalnie do 15 minut, ale to też zależne jest od regionu Polski, w jakim gram. Jeżeli na stołach pojawia się gorące danie, wtedy przerwa trwa nawet i do pół godziny, aby każdy mógł spokojnie zjeść i nabrać sił do dalszej zabawy

Kiedy pojawiasz się na sali?

Rozstawienie sprzętu muzycznego i oświetleniowego  z reguły zajmuje mi do dwóch godzin, staram się być w 100% gotowy w momencie kiedy Para Młoda wchodzi do kościoła.

Jak długo trwają bloki taneczne?

Z mojej strony nie ma ograniczeń odnośnie trwania bloków muzycznych, wszystko zależy od kondycji Waszych gości i ich zapału do zabawy.  Bloki taneczne, które mogą trwać  pół godziny, godzinę, a nawet i dłużej, z reguły przerwy wyznaczają kolacje czy inne uroczystości przewidziane w trakcie wesela. Staram się nigdy nie robić przerw, jeśli widzę dobrze bawiącą się publiczność.

Jaką muzykę grasz?  

Najlepszą do tańca. Największe przeboje każdej dekady, które od lat sprawdzają się na parkietach. Utwory dobrze nam znane są gwarancją sukcesu. Dodatkowo muzyka jak i scenariusz wesela ZAWSZE jest uzgadniany na spotkaniach przed imprezą. Posiadam bogatą bibliotekę muzyczną. Jest możliwość zasugerowania konkretnych utworów lub stylu.  Zawsze staram się grać muzykę zróżnicowaną, wplatając w nią hity dla osób starszych, nastolatków, co także jest gwarancją udanej imprezy.

Staram się, by każdy niezależnie od wieku czy ulubionego stylu muzycznego mógł odnaleźć coś dla siebie. Nigdy nie gramy muzyki do tańca z gotowych „setlist”, dzięki czemu mogęna bieżąco dopasowywać puszczane utwory do nastrojów gości zebranych na parkiecie.

Sekretem udanego wesela jest elastyczność DJa i umiejętność wstrzelenia się w gatunki muzyczne, które zadowolą tańczących. W trakcie wesel, zawsze rozmawiam z gośćmi i dosiadam się do stolików, żeby podpytać jakie są i gusta muzyczne i przy czym najchętniej by się bawili.

 

Czy prowadzisz zabawy, konkursy, oczepiny?

Tak i zachęcam do tego, żeby z zabaw na weselu Młoda Para nie rezygnowała. Zabawy i konkursy na weselu mają swoją ważną funkcję. Chodzi przede wszystkim o integrację budowanie sympatii między prowadzącym, a gośćmi. Dla mnie możliwość prowadzenie zabaw czy konkursów jest ważnym narzędziem pracy. Pozwala mi to kontrolować tempo imprezy i zaprzyjaźniać się z gośćmi. A to wbrew pozorom bardzo ważne.

Stawiam na oryginalności!  prawda jest taka, że wielu prowadzących od lat realizuje te same zabawy w ten sam sposób. Oczywiście jeśli coś jest powszechnie znane nie musi oznaczać, że jest nudne i się nie sprawdzi. Jednak dobrze by było, żeby zamiast zabaw, które wszyscy doskonale znają pojawiły się takie, które gości zaskoczą. Uwielbiam wykorzystywać różnego rodzaju gadżety, takie jak czapeczki, przebrania czy dmuchane elementy.

Nie prowadzę zabaw krępujących, wulgarnych i z wyraźnym podtekstem erotycznym, które powodują zażenowanie gości weselnych.

Jak wygląda sprawa z dedykacjami od gości?

Sam często namawiam gości do dedykacji, lubię znać ich preferencje muzyczne a to jest najlepszy sposób aby je poznać. Nie robię problemów z grania niektórych gatunków muzycznych, zwłaszcza jeśli mam pewność, że goście przy takiej muzyce z pewnością będą się dobrze bawić. W końcu to Wasze wesele i muzyka powinna być dopasowana do gustów muzycznych Waszych gości.

Ile kosztuje dojazd i czy koszty dojazdu i powrotu są po Twojej stronie?

Koszt dojazdu do 120 km (licząc od Bielska-Białej) w obie strony, jest w liczony w cenę. W przypadku większych odległości konieczne jest zagwarantowanie noclegu. Za każdy przejechany km (powyżej wspomnianych 120 km) pobieram opłatę w wysokości 0,50 gr/1 km.


Recent Portfolios