Monika & Artur
"Tym komentarzem chcielibyśmy się choć w małym stopniu odwdzięczyć za cudowną zabawę na naszym weselu😉 Marcin to prawdziwy profesjonalista, doskonały DJ, a przede wszystkim bardzo miły i ciepły człowiek ‼️Potrafi dostosować muzykę do każdego gościa - tego młodego jak i starszego. Co ważne nawiązuje z nimi bezpośredni kontakt i spełnia bez problemu ich muzyczne zachcianki. Warto podkreślić, że dzięki jego oryginalnym pomysłom,gadżetom, efektom oraz zabawom mieliśmy zrobionych mnóstwo pięknych i ciekawych zdjęć 😉 Jest otwarty na wszystkie propozycje, potrafi także służyć dobrą i trafną radą, opartą na swoim długoletnim doświadczeniu😉 Jest niepowtarzalny i nie kopiuje zabaw znanych już od lat z innych wesel. Ma również fantastyczny sprzęt, dzięki któremu muzyczne kawałki cudownie brzmią i bawią aż do wyjścia ostatniego gościa😀 Myślę, że bardzo ważne jest też to, iż DJ Marcin potrafi w cudowny, żartobliwy sposób rozładowywać młodej parze weselny stres‼️ Wszystkim z całego serca polecamy Marcina, bo przy nim niezapomniana zabawa jest gwarantowana‼️Jeden człowiek, a zastąpi kilkuosobowa orkiestrę 😉"

Monika & Artur
Dagmara i Łukasz
"Pragniemy podziękować DJ Marcinowi za wszystko… Organizując naszą imprezę weselną przystąpiliśmy do selekcji DJ-ów z internetu oraz z polecenia. Sugerując się opiniami internautów i znajomych w finale zostawiliśmy czterech. Gdy przyszedł czas na rozmowy telefoniczne, z szeregu pytań, negocjacji cenowych i ustaleń nasz wybór padł na Marcina. Jednym z atrybutów DJ Marcina był niesamowity głos radiowy, wręcz magiczny i od razu stwierdziliśmy że to jest to  Z każdą rozmową czy spotkaniem byliśmy utwierdzeni że nasz wybór jest strzałem w dziesiątkę. Marcin ma dużo do zaoferowania, bogaty wachlarz doświadczenia, wysokie umiejętności wodzireja i talent w rozkręceniu super imprezy. Marcin był wszędzie, pomagał, doradzał, ustawiał, widać że angażował się całym sercem. Można mu zaufać , można na nim polegać i nie martwic się tym czy zabawa weselna się uda. Jeśli chodzi o sferę muzyczną i zabawy dla gości to jest to pewna inwestycja. Jesteśmy mega zadowoleni z usług Marcina. "

Dagmara i Łukasz
-
Ada & Szymon
"Zdecydowanie polecam korzystanie z usług DJ Marcina. Znalezienie DJ przez Internet nie jest łatwe i nigdy do końca nie wiadomo czego się spodziewać, jednak kiedy trafiliśmy na Marcina i zapoznaliśmy się z jego opisem i zdjęciami, wiedzieliśmy, że to jest osoba, której chcemy powierzyć prowadzenie naszej imprezy weselnej. Jeszcze przed pierwszą rozmową Marcin sprawiał wrażenie bardzo profesjonalnego i sympatycznego, a później jedynie się w tym utwierdziliśmy. Nie mieliśmy żadnych problemów z dogadaniem się w sprawie szczegółów naszego wesela, ponieważ nasze wizje były bardzo podobne, skorzystaliśmy z doświadczenia Marcina i kilku cennych rad, tak jak on wysłuchał wszystkich naszych pomysłów, a później wprowadził je w życie. Świetny dobór muzyki, który wyciągnął na parkiet wszystkich naszych gości, bardzo fajne zabawy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków, Marcin potrafi złapać kontakt z wszystkimi gośćmi. Nie można nie wspomnieć o ciepłym głosie Marcina, który jest również wielką zaletą. Zachwyceni prowadzeniem wesela byliśmy nie tylko my, ale też nasi goście, którzy pytali nas skąd wzięliśmy takiego super DJ, potrafiącego poprowadzić imprezę z taką klasą i humorem. Marcin, dziękujemy Ci bardzo i zachęcamy każdego do współpracy! "

Ada & Szymon
Bogna & Paweł
"Po pierwsze dziękuję ! Marcin to mistrz w każdym calu. Wybraliśmy Marcina tak na prawdę przez wzgląd na nienaganną prezencję i piękną barwę głosu. Z każdym spotkaniem tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że był to dobry wybór (chociaż nie znaliśmy się wcześniej). Udana zabawa na weselu w 70% jest uzależniona od DJ. Marcin to nie 70%, Marcin to 100% gwarancji na najlepszą imprezę w życiu. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni doborem muzyki i zaangażowaniem. Gdybyśmy mieli organizować wesele jeszcze raz, na pewno nie zabrakłoby na nim Marcina i Jego wyczucia, głosu, prezencji i niesamowitych umiejętności !! Marcin dziękujemy"

Bogna & Paweł
Ola & Bartek
"Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego poprowadzenia zabawy weselnej! Marcin jest niesamowicie sympatycznym, profesjonalnym i elastycznym człowiekiem, a przy tym widać, że lubi to co robi. Przez całe wesele konsultował z nami kolejne punkty programu, także wszystko było pod kontrolą, poza tym wszelkie kwestie techniczne na bieżąco ustalał z obsługą sali bez konieczności naszego udziału. Przy każdym bloku muzycznym parkiet był pełny, Marcin dostosowywał tempo muzyki do aktualnej sytuacji, sprawdzał też głośność i również ją zmieniał jeśli uznał, że jest zbyt duża, lub też jeśli dostał taką informację od nas. Zabawy weselne były nietypowe i wszyscy chętnie brali w nich udział. Po weselu również zebraliśmy same pozytywne opinie odnośnie muzyki. Możemy polecić Marcina każdej parze poszukującej DJa na swoją imprezę 🙂"

Ola & Bartek
Ania & Klaudiusz
"Dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Od samego początku współpraca była bardzo sprawna i udana. Jesteśmy pod dużym wrażeniem zdolności konferansjerskich Marcina, w tym umiejętności angażowania do zabawy uczestników wesela, a także fantastycznemu dostosowaniu muzyki do gustów naszych i gości. Poza tym Marcin urozmaicił wesele fantastyczną oprawą i bardzo oryginalnymi (a nie żenującymi, jak to często bywa) pomysłami, które zachwyciły wszystkich (w szczególności nas :)). Zarówno my, jak i goście bawiliśmy się świetnie. Marcin grał i prowadził wesele tak, że pomimo gorąca goście bawili się świetnie i WSZYSCY nam powtarzali, że mieliśmy rewelacyjnego DJ-a! Do tego Marcin to niezwykle miły, otwarty oraz sympatyczny człowiek. Naprawdę warto! Będziemy polecać naszym znajomym! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy. Ania i Klaudiusz"

Ania & Klaudiusz
Aleksandra & Przemysław
"Marcin brak słów, żeby opisać to, jak poprowadziłeś gości w tańcu, na naszym weselu. Od początku w Ciebie nie wątpiliśmy, ale to co zaprezentowałeś przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Od początku do końca profesjonalny, przez całe przyjęcie uśmiechnięty, mający genialny kontakt z gośćmi. Bycie DJ, to nie łatwa sprawa. Bycie DJ Twojej klasy, to arcydzieło. Serdecznie Ci za wszystko dziękujemy, a niezdecydowanym na wybranie Twojej osoby, jako DJ na wesele, mówimy jedno: nie szukajcie dalej. Marcin sprawi że ten dzień pozostanie na bardzo długo w pamięci Waszej i waszych gości. Marcin, dziękujemy i jak najbardziej rekomendujemy!"

Aleksandra & Przemysław
Dagmara & Mateusz
"Jedyny, niepowtarzalny, najlepszy !!! Marcin jest bardzo kompetentną i komunikatywną osobą. My z mężem jako młoda para nie musieliśmy się o nic martwić. Byliśmy informowani przez Marcina na bieżąco o planowanych zabawach, setach muzycznych oraz czasie podawania posiłków. Pogodny i uśmiechnięty przez całą imprezę, doskonały kontakt z gośćmi weselnymi jak i z obsługą. Jednym słowem Marcin jest profesjonalistą! Serdecznie polecamy 🙂 "

Dagmara & Mateusz
-
Karolina & Michał
"Marcin to super gość. Korzystając z jego pomocy na pewno nie będziecie żałować. Radiowy głos, rewelacyjny kontakt z gośćmi, fajne pomysły na rozkręcenie towarzystwa, a do tego dobry sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Różnorodny repertuar muzyczny pozwala każdemu znaleźć swoje miejsce na parkiecie. Polecamy w 100% my i nasi zadowoleni goście weselni."

Karolina & Michał
Magda & Paweł
"Marcin to profesjonalista w każdym calu, dzięki Niemu nasze weselę okazało się bardzo udane. Wszyscy goście, młodsi i starsi byli zadowoleni z muzyki przy której rewelacyjnie się bawili do późnych godzin nocnych. Bardzo sympatyczny i miły człowiek a jego głos idealny do roli DJa. Bardzo gorąco polecamy DJ Marcina, jesteśmy mega zadowoleni z jego roboty jaką dla nas wykonał!"

Magda & Paweł


Dj, Wodzirej, Prezenter Radiowy